KONST / Litografier / Färglitografi 12422152
nr 1242 2152
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Alf Olsson, "Svart huvud". Signerad, daterad 1970, PT. Motivet: 49x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:31:37
18/3 16:27:09
18 mar
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson